HTML

Arsenal FC

Ebben a blogban saját írásokat fogok publikálni a csapatról és a meccsekről.

Friss topikok

• Baing '88: ne b@zd + és akkor nem fogysz! Király meccs volt! (2008.03.30. 16:29) Bolton-Arsenal (Gallas, van Persie, ÖG)
  • VVega: Áhh mekkora meccs volt! Küzdeni tudás, akarat, győzelem. Most már csak egy dolgunk van: drukkolni... (2008.03.29. 18:28) Bolton-Arsenal előzetes
  • Cesc_Fabregas: Cescről nem írtál, aki amúgy nagyon jól játszott a digók ellen. :( BTW: Gallas biztatja a csapatot... (2008.03.28. 14:58) Sagna, válogatott meccsek, Gallas
  • VVega: Most ilyen parasztságokat miért kell írni? Én bízok a csapatban és a MU se nyerhet mindig, főleg n... (2008.03.26. 23:06) Ennyi volt.....
  • Baing '88: ezen sorok után csak azon csodálkozom ,hogyan is verhetük el a Milánt. Az a mégszomorubb hogy lesz... (2008.03.25. 22:59) Ezt kéne tenni...

Linkblog

Arsenal-Steaua Bukarest

2007.12.13. 14:21 peter135

Eldőlt, csoportmásodikak lettünk. Na nem azért mert nem vertük meg a Románokat hanem mert a Sevilla bedarálta a cseheket. Na de nézzük is mi történt a meccsen. Van Persie és Diaby a kezdőben kapott helyet, utóbbi a 8. percben gólt is szerzett egy mintaszerű támadás végé. Nagyon szépen játszotunk az egész félidőben, Walcott, aki szerintem a meccs legjobbja de legalábbis legaktívabb játékosa volt már 5 perc alatt duplázhatott volna, de aztán csak nem jött a gól. Viszont ismét bizonyította hogy hihetetlenül gyors és olyan szlalomokat tud levágni hogy azt leírni nem is lehet. Felhoznék példának egy szituációt mikor másfél méterra a védőtől  megtolta a labdát a védő előnyösebb helyzetben volt és MÉGIS BEFUTOTTA. említhetném még mikor a büntetőterületen belül szlalomozott 3 védő között és csak az mentette meg a góltől őket, hogy az eggyik védő még ki tudta rúgni azelőtt hogy eljutott volna Bendtnerhez. Ahoz a Bendtnerhez aki ismét betalált, a 7-0-ás győzelem után először és ezzel a 2. gólját is megszerezte a legrangosabb európai kupasorozatban. Az egész szituáció nagyon szép volt látványos passzjáték majd egy remek kiugratás Van Persietől és egy remek befejezés. Apropó Van Persie, róla még nem is írtam. Hát nem igazán látszódott meg rajta a két hónapos kihagyás, remekül játszott össze főleg Walcottal, a szabadrúgásai mind veszélyesek voltak, a cselei is szinte egytől eggyig bejöttek. A gól viszont a lábában maradt, remélhetőleg csak vasárnapig. A 2 félidőben már kissé alábbhagytak a támadásaink de még ígyis alakítottunk ki veszélyes helyzeteket. Ebben a játékrészben is lőhetett volna legalább két gólt Theo egymaga. Egy dologban kell még fejlődnie.  Najó, lelövöm a poént, igen a góllövésben. A Bukarestiek pedig szépítettek a 70. perc környékén és ezzel be is álíltották a végeredményt, a legvégén még Eduardo megtoldhatta volna az előnyt, de hát ne legyünk telhetetlenek.
Pár szót még ejtenék Jens Lehmannról aki augusztus óta először játszott, és igazából nem tudok róla mit mondani. Semmi dolga nem volt, komolyan. Lehúzott pár labdát és elvégezte a kirúgásokat, ennyi.

Köszönöm a figyelmet, holnap jelentkezek.