HTML

Arsenal FC

Ebben a blogban saját írásokat fogok publikálni a csapatról és a meccsekről.

Friss topikok

• Baing '88: ne b@zd + és akkor nem fogysz! Király meccs volt! (2008.03.30. 16:29) Bolton-Arsenal (Gallas, van Persie, ÖG)
  • VVega: Áhh mekkora meccs volt! Küzdeni tudás, akarat, győzelem. Most már csak egy dolgunk van: drukkolni... (2008.03.29. 18:28) Bolton-Arsenal előzetes
  • Cesc_Fabregas: Cescről nem írtál, aki amúgy nagyon jól játszott a digók ellen. :( BTW: Gallas biztatja a csapatot... (2008.03.28. 14:58) Sagna, válogatott meccsek, Gallas
  • VVega: Most ilyen parasztságokat miért kell írni? Én bízok a csapatban és a MU se nyerhet mindig, főleg n... (2008.03.26. 23:06) Ennyi volt.....
  • Baing '88: ezen sorok után csak azon csodálkozom ,hogyan is verhetük el a Milánt. Az a mégszomorubb hogy lesz... (2008.03.25. 22:59) Ezt kéne tenni...

Linkblog

Newcastle-Arsenal 1-1

2007.12.06. 17:47 peter135

Na puff. Visszakaptuk a Villa ellen kihúzott 2. félidőt. Pedig milyen jól kezdődött istenem. Adebayor már a 4. percben megszerezte a vezetést egy csodálatos góllal! Igazi klasszis megoldás volt, és ezzel a Togói csatár egyedül vezeti a góllövőlistát 9 góllal. De ami utána jött... Támadásban nullák voltunk Rosicky és Adebayor rendre nem értette meg magát egymással, Diarra frusztrált volt, Eboue szürke Gilberto pedig továbbra is féltheti a pozícióját. Eduardo sem érzi magát jól a bal oldalon, kapura teljesen veszélytelen volt, ráadásul a szarkák gólja előtt is ő adta el a labdát. Az idei szezon eggyik, ha nem a legpocsékabb produkcióját láthattuk. A Newcastle főleg a 2. félidőben sokkal veszélyesebben játszott, a góljukat megérdemelték. Két rendkívül meggyőző produkció volt vendég oldalon, Almunia és Sagna. Manu egyszerűen bebetonozta magát kapuba, nagyon magabiztos és bravúrokra is képes. Bár van hova fejlődnie, mást most nem igazán tudok a 3 kapusunk közül elképzelni a kapuban, gratulálok Manu! Sagna, nos ő eddig a nyár legjobb igazolása. Szinte csak azt a pár meccset hagyta ki amelyen sérüléssel küszködött. Hihetetlenül jó védőmunkát végez, Eboueval általában nagyon jól megértik egymást, a támadásokat is jól segíti. Milner próbálkozott mellete az egész meccsen de egy esettől eltekintve minden párharcból Sagna jött ki győztesen. A szürke Eboue, nos hát az egész második félidőben vártam Theot a pályára, de csak nem jött. Helyette Nicky Bendtner kapott lehetőséget, aki Eduardo helyére érkezett, és nem is tudott túl sokat hozzátenni a játékhoz. Adebayor is visszaesett a második félidőben, rosszak voltak a passzai, és túl sokat is akart, bizonyítja ezt egy olyan szituáció amikor Rosickytől kérte folyamatosan LESEN a labdát. Mozart persze nem passzolt, és még Adebayor volt fölháborodva. Ettől függetlenül idén nagy fejlődésen ment át ő IS! Szombaton utazás Boroba, nyerni kell nincs mese!