HTML

Arsenal FC

Ebben a blogban saját írásokat fogok publikálni a csapatról és a meccsekről.

Friss topikok

• Baing '88: ne b@zd + és akkor nem fogysz! Király meccs volt! (2008.03.30. 16:29) Bolton-Arsenal (Gallas, van Persie, ÖG)
  • VVega: Áhh mekkora meccs volt! Küzdeni tudás, akarat, győzelem. Most már csak egy dolgunk van: drukkolni... (2008.03.29. 18:28) Bolton-Arsenal előzetes
  • Cesc_Fabregas: Cescről nem írtál, aki amúgy nagyon jól játszott a digók ellen. :( BTW: Gallas biztatja a csapatot... (2008.03.28. 14:58) Sagna, válogatott meccsek, Gallas
  • VVega: Most ilyen parasztságokat miért kell írni? Én bízok a csapatban és a MU se nyerhet mindig, főleg n... (2008.03.26. 23:06) Ennyi volt.....
  • Baing '88: ezen sorok után csak azon csodálkozom ,hogyan is verhetük el a Milánt. Az a mégszomorubb hogy lesz... (2008.03.25. 22:59) Ezt kéne tenni...

Linkblog

Blackburn-Arsenal elemzés

2007.12.19. 19:40 peter135

Rámcáfoltak a srácok. Azt jósoltam hogy kiesünk, bár közel álltunk hozzá, csak begyűrtük a végén:)

Na térjünk is rá a meccsre, jól kezdtünk. Bendtner beadása után góljával Diaby hamar vezetést szereztünk. Micsoda gól volt ez, remek tili toli, Bendtner beadás és remek helyzetfelismerés Abou részéről. Aki az első félidő további részében is nagyot játszott 3-4 ember között tartotta a lbdákat, remekül passzol és kiosztott egy gólpasszt Eduardonak, aki vérbeli befejező csatár módjára értékesítette a ziccert. A hengsúly pedig a BEFEJEZŐN van. Ideje lenne bajnokin is legelőre betolni és akkor Wengernek annyi dolga lenne hogy írja egy papírra a gólokat, aztán ha betelik megfordítja. Régebben írtam, hogy Eduardo teljesítménye egyenesen arányos a posztal, amin játszik. Szélsőként nagyon gyenge, csatárként viszont remek. Na, tehát a továbbiakban békésen csordogált a meccs Savage is aludt egy ideig. Aztán jött a feketeleves, a hazaiak Santa Cruz révén szépítettek, nem hiába mondtam az előzetesben hogy figyelni kell rá. A 2. félidőre pedig már teljesen átvette az irányítást a Blackburn, az első félidőben jól teljesítő Diaby és Diarra visszaesett. Randall sem jutott sokat labdához (bizony ő kezdő volt). Aztán ahogy Song elkezdte hozni a formáját, csodálatosan hozta ziccerbe az ellenfél játékosait, megoldásaival szívroham közeli állapotba jutatott, többek között engem is. Senderos sem állt a helyzet magaslatán, a taktikai megbeszélés pedig nagyjából nála abból áll hogy: " Há Phil bázdmeg rújjá bele abba a golyóba!" Ő pedig szépen betartja az utasításokat. Hoyte szépen levette a pályáról Pedersent vele nem, volt gond. Hanem csak azzal hogy képtelenek voltunk kisebb periódusokat eltekintve megtartani a labdákat. Nem volt tehát meglepő az egyenlítés, személy szerint lelkiekben fel is voltam készülve rá, várható volt. Az utolsó percben pedig még Denilson is kiállítatta magát, tök ostoba módon, úgyhogy nem Savage kapott pirosat, de persze a balhéból ő sem maradhatott ki, pont ő aki semmit nem látott az esetből. Nem hazudtolta meg magát most sem. Na ez volt az a pillanat amikor én már a kiesést is elkönyveltem meg minden, felkészültem arra hogy a hosszabításban kapunk 1-2 gólt és kiesünk, szép volt jó volt, köszönjük. De mégsem, mert Alex Song egy szóló után remekül ugratta ki Eduardot aki nem hibázott, igen tényleg igazi BEFEJEZŐ! Song meg nagyon feljavult valahogy a hosszabtásban. Amelyben sajnálatos módon megsérült a Randall helyére beszálló Barazite és le kellet cserélni, pedig nagyon sok labdát szerzett, tetszett a játéka. Merida váltotta. Aztán már izzadtam, rátapadtam a tv-re, viszont néha még a szememet is eltakarta, így az utolsó percben csak visszajátszásból láttam Samba kapufáját, bizony ha azt élőben átélem akkor már nem nagyon blogolnék. Végülis behúztuk és bent vagyunk az elődöntőben. Gratulálok a 20 éves átlagéletkorú a csapatunknak. Végül még kiemelném Fabianskit aki rohadt magabiztos volt.
Köszönöm a figyelmet, holnap jelentkezek.